Nowy magazyn

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
ziemowit
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 4:41

Nowy magazyn

Post autor: ziemowit »

Cześć wam. W związku z rozwojem i jednocześnie rozrostem mojej firmy planuję zainwestować w nową powierzchnię magazynową. Wydaje mi się, że magazyny na sprzedaż Dolny Śląsk nie są drogie, ale mimo wszystko chyba lepiej byłoby skorzystać z pomocy pośrednika. Co wy na to? Zdecydowalibyście się?
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Nowy magazyn

Post autor: kalinka »

Jeśli potrzebujecie przestrzeni magazynowej dla Waszej firmy, a nie stać Was na budowę własnego magazynu, warto wziąć pod uwagę hale i magazyny do wynajęcia w MiejscaPaletowe.pl. Bez problemu znajdziecie tam dla siebie magazyn o interesującej Was powierzchni i w dogodnej dla Was lokalizacji ;)
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Nowy magazyn

Post autor: Dennis »

Po przeniesieniu się do nowego magazynu warto postawić na odpowiednie wyposażenie, które będzie ułatwiało pracę. Sporo przydatnych rzeczy można znaleźć na stronie sklepu https://skladuj24.pl/. Polecam bo jest w czym wybierać, a ceny są bardzo atrakcyjne.
Bękart

Re: Nowy magazyn

Post autor: Bękart »

W sumie często również w takich miejscach mieszczą się różnego rodzaju zakłady produkcyjne i ja jestem zdania, ze w tym bardziej przestrzeganie w nich zasad BHP jest po prostu ważne. Nawet całkiem niedawno natrafiłem na bardzo fajny wpis https://znaki-bhp.pl/oznakowanie-hal-produkcyjnych z którego dowiedziałem się jak wygląda oznakowanie BHP hal produkcyjnych.
Rafał

Re: Nowy magazyn

Post autor: Rafał »

W firmie podstawą bezpieczeństwa sąsystemy przeciwpożarowe. Ja w swojej firmie bardzo dbam o to i staram się udoskonalać obecne systemy oraz wdrażać nowe. Moim zdaniem każdy przedsiębiorca, który ma jakiekolwiek pomieszczenia firmowe powinien zadbać o systemy ppoż. Wiele rzeczy składa się na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Niezwykle ważne są systemy oddymiania, który na prawdę chronią życie. Warto jest zastanowić się nad wymianą drzwi na przeciwpożarowe.
Weljanow

Re: Nowy magazyn

Post autor: Weljanow »

To ja ze swojej strony w 100 % jestem zadowolony z wyboru firmy, która mi postawiła halę magazynową. Zresztą mogę się z wami podzielić namiarem na nich, to Largo Hale z Gdańska. Tu podrzucam wam ich stronę internetową - https://www.largohale.com.pl/oferta/hale-magazynowe Firma wykonuje hale szybko, solidnie, z prefarbykowanych elementów stalowych. Możecie u nich liczyć na porządną jakość, profesjonalizm, dobrą obsługę klienta i ceny nie wzięte z sufitu, także sądzę, że warto zapoznać się z tą firmą.
KRzysiek

Re: Nowy magazyn

Post autor: KRzysiek »

Jeśli interesuje was sprawdzona firma od wyposażenia magazynów to po takie rzeczy jak wózki paletowe ręczne i o napędzie elektrycznym, platformy transportowe, podnośniki a także części do wózków, elektryczne wagi, różnego typu sprzęty dźwignicowe i magazynowe skierujcie się do firmy TOR INDUSTRIES. Macie do nich kontakt: https://tor-industries.pl/kontakt Spodoba wam się tam także fachowe doradztwo, ceny nie wzięte z sufitu plus sprawna i szybka realizacja zamówień.
wernon

Re: Nowy magazyn

Post autor: wernon »

Ode mnie taki namiar - po porządnej jakości rzeczy typu śruby, nakrętki, podkładki, wkręty czy nity udajcie się do sklepu internetowego Śruby24 https://sruby24.pl/790-sruby Mają szeroką ofertę, produkty wysokiej jakości i szybko realizują zamówienia, oferują też częste promocje, także zerknijcie tam sobie, warto. Ja od dawna tam się zaopatruję i jestem jak najbardziej zadowolony z ich oferty. Możecie tam liczyć także na profesjonalną obsługę klienta.
esmna

Re: Nowy magazyn

Post autor: esmna »

Wiadomo, że w magazynie potrzebne są dobrej jakości wózki widłowe lub paleciaki. Dla tych, którzy szukają przystępnych cen, LEMA oferuje możliwość zakupu lub wynajmu wózka paletowego z darmową dostawą na terenie Warszawy. Jest to doskonała okazja do uzyskania niskich kosztów inwestycji bez rezygnowania z jakości produktu.
stania

Re: Nowy magazyn

Post autor: stania »

U mnie na przykład naprawdę ważną kwestią jest szukanie rozwiązań pomocnych dla moich pracowników. I jak coś, to na spokojnie wszystko należy zaplanować. I ja to na spokojnie mogę rozegrać. U mnie na przykład sprawa ma się tak, że naprawdę jesteśmy pomocni dla pracowników, dlatego kleinlastenaufzug mnie zainteresowała.
doriana

Re: Nowy magazyn

Post autor: doriana »

Jak chodzi o mnie to chcę postawić na magazynowanie u firmy EJKO http://ejko.com.pl/ . Powiem wam, że bardzo odpowiadają mi warunki współpracy z nimi, a także koszty najmu u nich. Super też, że można nawet polegać takie aspekty, jak pakowanie na palety do transportu i inne kwestie tego typu.
arcia

Re: Nowy magazyn

Post autor: arcia »

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego w halach produkcyjnych/magazynowych. Powinna być brana pod uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy w pomieszczeniach. Z pewnością warto zwracać uwagę na przepisy przeciwpożarowe, aby zapobiec potencjalnym katastrofom.
Ćwiek

Re: Nowy magazyn

Post autor: Ćwiek »

Dzięki FBA sprzedawcy mogą skupić się na rozwijaniu biznesu, podczas gdy Amazon dba o logistykę. Warto zaznaczyć, co zostało omówione na https://hrbusinesspartner.pl/artykul/cz ... e-commerce że jest to szczególnie korzystne dla mniejszych firm.
Gawronek

Re: Nowy magazyn

Post autor: Gawronek »

Dla osób ceniących zrównoważony rozwój i minimalizm, rotacja mebli i dekoracji przez składowanie jest ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jak wskazuje artykuł https://www.glivice.pl/sztuka-wystroju- ... ji-i-mebli pozwala to na zmniejszenie konsumpcji i wpływu na środowisko, jednocześnie zachowując świeżość i atrakcyjność wnętrza.
ODPOWIEDZ