Metale i ich obróbka

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Metale i ich obróbka

Post autor: merka »

Jeżeli interesuje Cię obróbka metali poprzez CNC to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma http://impressmetal.pl/ofirmie.php znajdziesz tutaj bardzo dobrych profesjonalistów którzy obróbkę metali mają w małym palcu. Na pewno spodoba Ci sie poziom wykonywanych usług oraz niska cena za wykonaną pracę.
Awatar użytkownika
RIonka99
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:44

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: RIonka99 »

W wielu sytuacjach wystarczy obróbka skrawaniem. Dobrze wykonana daje rewelacyjne efekty. Ja mam swoją zaufaną firmę od takich prac. Tutaj https://prometobrabiarki.pl/uslugi-obrobki-skrawaniem/ możesz ich znaleźć.
Awatar użytkownika
kokosz
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: kokosz »

Jeśli jest potrzeba zakupu takich maszyn do własnego warsztatu to myślę, że zainteresuje was oferta producenta sprzętu do obróbki drewna i metalu https://winter-holztechnik.pl/ . W ofercie można znaleźć m.in. strugarki, piły, szlifierki czy pilarko frezarki
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2020, 18:02

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: Tati17 »

Gdy pragniesz się doedukować na niniejszy temat więcej to rekomenduję spojrzeć sobie na stronę - http://brazcynowy.pl . W mojej ocenie tutaj odszukasz najbardziej potrzebne info odnośnie owego tematu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:47

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: tobiaszjablonski »

jeśli chodzi o firmy, które zajmują się tego typu usługami to zdecydowanie polecam sprawdzić https://peatix.com/group/7427122. Moim zdaniem jedna z lepszych w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: Jula »

Skoro mowa także o obróbce metalu to także warto pomyśleć o urządzeniach do obróbki drewna jesli np produkujemy meble bądź akcesoria. Tutaj https://maszyny-stolarskie.com.pl/czopiarki/ możecie zakupić taki sprzęt jak czopiarka na użytek własny czy do firmy- ręczną lub obwiedniową. Korzystanie z takich urządzeń jest intuicyjne i niezwykle pomocne w przypadku twardego ale i też miękkiego drewna. Znajdziecie w tym sklepie także znacznie więcej takich przydatnych maszyn i sprzętów.
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: marakas »

Z tego co słyszałam to prasy hydrauliczne 100 ton to takie podstawowe wyposażenie przemysłowe jeśli chodzi o obróbkę metali. Trzeba jednak patrzeć koniecznie na producenta, gdyż nie są sobie równi, a także na precyzję urządzenia
Awatar użytkownika
mwitting
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:11
Lokalizacja: Plewiska

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: mwitting »

Elementy konstrukcyjne należy poddać badaniom w celu stwierdzenia czy spełniają wymagania odpowiednich norm. Są różne rodzaje badań w zależności od etapów spawania.

____________________________________________
badania wizualne

korepetycje z angielskiego warszawa bielany
AdaŚ

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: AdaŚ »

Jeśli chodzi o obróbkę metalu to ja uważam, że takie rzeczy warto zlecać profesjonalnym firmom. Tu potrzebna jest dokładność wykonania, no i terminowość. Od siebie mogę wam zostawić namiar na nich https://colorex.pl/ . Mają ogromne doświadczenie w branży. Oferują kompleksowe usługi i obróbkę różnymi technikami. Z pewnością zaproponują optymalne rozwiązania.
marakaśia

Re: Metale i ich obróbka

Post autor: marakaśia »

Skoro już mowa o tego typu pracach - obróbkach metalu - to poza odpowiednimi narzędziami warto mieć także wiedzę i umiejętności . Jeśli jej nie mamy to lepiej umówić się ze specjalistami tej dziedziny https://ciecielaser.pl/ i im powierzyć wykonanie tej czynności. Ja straciłam pełno pieniędzy na specjalistach którzy tak naprawdę więcej szkodzili niżeli pomagali./ Dopiero ta firma była wstanie wykonać wszystkie elementy obróbki tak jak chciałam
ODPOWIEDZ