Materiały reklamowe... u kogo ?

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Robuś1973

Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 236
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: erka »

Też chętnie się dowiem u kogo zamawiacie materiały reklamowe. Mam już na oku namioty dmuchane właśnie na zbliżające się targi branżowe. Jedyne czego mi brakuje to broszur i folderów reklamowych.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: wanda »

Na pewno warto się zastanowić jaka reklama jest po prostu dla nas najlepsza i przyniesie najlepsze efekty. Na pewno na http://socialon.pl/ warto sobie poczytać o reklamie w social mediach - moim zdaniem to teraz podstawa i nie trzeba w nią dużo inwestować co jest super
Joaśka

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: Joaśka »

Ja zamawiałam materiały u firmy Exposite i mogę z czystym sumieniem wam ich polecić. Jest to firma, która ma wiele lat praktyki oraz doświadczenia. Współpraca od samego początku do końca przebiegała na najwyższym poziomie.
klaudiaszymańska

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: klaudiaszymańska »

Joaśka pisze: ↑24 lis 2020, 18:37 Ja zamawiałam materiały u firmy Exposite i mogę z czystym sumieniem wam ich polecić. Jest to firma, która ma wiele lat praktyki oraz doświadczenia. Współpraca od samego początku do końca przebiegała na najwyższym poziomie.
robiliście standy do sklepów czy na targi? szukam czegoś ale tylko na targi (sklep funkcjonuje online) i dlatego nie wiem czy wezmą tak małe zlecenie... bo realizacje mają naprawdę ładne i przyciągające uwagę, ale jesteśmy małym sklepem :D
ODPOWIEDZ