materiały reklamowe

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
gość

materiały reklamowe

Post autor: gość »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: materiały reklamowe

Post autor: tereniwa »

Ja już dawno odpuściłam sobie fizyczne nośniki reklam na korzyść reklamy online. Tu mam lepsze efekty, buduje wizerunek marki odpowiednio do aktualnych potrzeb, a nikt mi też nie zarzuci marnowania zasobów naturalnych. I tak działa dla mnie agencja http://influencermarketing.com.pl/ . Marketing internetowy to ich codzienność, więc doświadczenie zdecydowanie jest, a dodatkowo część przekazu idzie przez osoby znane w branży. A to znacznie zwiększa świadomość istnienia marki.
Jaś

Re: materiały reklamowe

Post autor: Jaś »

Najciekawszą formą reklamą skierowaną bezpośrednio w stronę klientów był słodki , nietypowy podarunek. Była to czekolada z nadrukiem. Byłem mocno zaskoczony jak dostałem ten prezent wraz z innymi partnerami biznesowymi. Teraz sam na szczególne okazje zamawiam taką czekoladę od Chocolissimo. Trafe bardzo.
Awatar użytkownika
daruska
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

Re: materiały reklamowe

Post autor: daruska »

No ja bym miała wątpliwości czy taka reklama jest warta uwagi czy pozyskiwania klientów. Chyba lepiej już zainwestować w marketing internetowy który zdobywa coraz większą popularność. Może skontaktuj się z agencją http://sztukaebiznesu.pl/ i wysłuchasz co mają do powiedzenia odnośnie reklamy, zawsze lepiej się skonsultować w co warto teraz inwestować.
łucja

Re: materiały reklamowe

Post autor: łucja »

Dziś w okresie coraz większego zabiegania o dbanie o środowisko, takim sposobem na reklamę człowiek sobie tylko szkodzi. Tu lepiej pójść w marketing internetowy, gdzie mogę polecić agencję http://firmawgoogle.pl/ . Od lat siedzą w tej branży mając wypracowane własne, skuteczne sposoby na dotarcie z przekazem do klientów.

osp sieraków małopolska
ODPOWIEDZ