Mam długi

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Mam długi

Post autor: rowelka »

Potrzebuję porady. Mam długi. Co mam zrobić, by z nich wyjść?
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Mam długi

Post autor: szuwarek »

Niestety, to, że masz długi to nie jest nic wyjątkowego. Wiele osób wpada w tę spiralę i nie umie z niej wyjść. Sądzę jednak, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Przekalkuluj, ile możesz płacić, postaraj się dogadać. A jeśli chodzi o komornika, to nie musisz się go aż tak obawiać. Poczytaj o jego prawach i obowiązkach tutaj https://spiralazadluzenia.pl/wnioski-po ... iazki.html .
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:01

Re: Mam długi

Post autor: tereska »

Skontaktuj się z kancelarią Lexa, od 10 lat skutecznie pomagają wyjść z długów czy chronią przed egzekucją małych i większych przedsiębiorców czy osoby prywatne. Zobaczycie co uda się zrobić, działaj i nie czekaj
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2020, 14:35

Re: Mam długi

Post autor: Aligru »

Ta kancelaria specjalizuje się w pomocy w oddłużaniu: https://www.skilex.com.pl/prawo-cywilne/ zgłoś się, przedstaw swój problem, powinni pomóc.
Awatar użytkownika
vshields
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mam długi

Post autor: vshields »

Komornik, wierzyciel, windykacja, czy upadłość konsumencka? Masz wybór - albo borykać się do końca życia z komornikami, postępowaniami egzekucyjnymi, windykacją i wierzycielami, albo złożyć wniosek o upadłość konsumencką i dać sobie szansę na spokojną starość bez zajęć komorniczych. Tak naprawdę nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.__________________________________________
upadłość konsumencka częstochowa
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Mam długi

Post autor: Dennis »

Jeżeli natomiast ktoś chce odzyskać pieniądze, przykładowo od swoich kontrahentów to mogę polecić firmę https://www.fluence.com.pl/. Są bardzo skuteczni jeśli chodzi o odzyskiwanie należności i szczególnie jeśli prowadzi się na co dzień własną firmę to warto skorzystać z ich usług.
allegą

Re: Mam długi

Post autor: allegą »

W sumie coś takiego się zdarza i nie ma co o tym mówić. Trzeba pomóc. Myślałeś o upadłości konsumenckiej? Ja wiem, że to nie brzmi dobrze, ale to nie takie straszne i nie musisz się przed nikim korzyć. I też nie mogę powiedzieć, że to sporo kosztuje, jeśli wykupisz kursy jak ogłosić upadłość . To koszt 104 zł maksymalnie. I tam dowiesz się wszystkiego, co wie prawnik i za co zażądałby sobie do 20 tysięcy nawet.
ODPOWIEDZ