Księgowość Cieszyn

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Fifi
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2019, 8:53

Księgowość Cieszyn

Post autor: Fifi »

Biuro Rachunkowe Saldo.pl to naprawdę wyjątkowa instytucja. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://podatki-saldo.pl/. Zajmuje się ono na profesjonalnym poziomie sprawami rachunkowymi, księgowymi i płacowymi.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: kalinka »

A czy znacie jakieś sposoby na to, aby ograniczyć w firmie koszty związane z księgowością? My na przykład wdrożyliśmy elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i od tego czasu takie koszty spadły nam aż o 23% :) A to naprawdę niemało :) Dlatego też każdemu takie rozwiązanie polecamy ;)
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 28
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:53

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: natasza85 »

Zawsze możesz zająć się tym sam to na pewno wyjdzie taniej tylko czy dobrze. Prowadzę firmę w Niemczech i nie wyobrażam sobie nie mieć księgowej. Moja to skarb wiem, ufam jej i wiem, że wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik.
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: lokata »

Całe szczęście, że szukanie księgowej już za mną. My się zdecydowaliśmy na usługi Pani Kasi z biura Super Księgi - https://superksiegi.pl/ Warto, bo jest naprawdę bardzo dobra w swojej profesji
Awatar użytkownika
Bihoki
Posty: 37
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:02

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: Bihoki »

Skoro już wspominacie o księgowości i podatkach, warto nadmienić że nie każdy wie jakie podatki obowiązują w Polsce. Jeśli chcecie się dowiedzieć czym jest PIT CIT i inne oraz kiedy i kto powinien je płacić, polecam zajrzeć do tego artykułu https://www.finansowysilacz.pl/podatki-w-polsce/ . Dowiecie się z niego wszystkiego na ten temat więc na prawdę warto tu zajrzeć
jeńka123

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: jeńka123 »

Ja mogę polecić świetnych specjalistów jeśli chodzi o doradztwo podatkowe z Gdańska https://officetax.pl/doradztwo-podatkowe/. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona!
każda

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: każda »

Nie musicie się przywiązywać do jednej lokalizacji. Na przykład to https://www.nex.katowice.pl/ biuro rachunkowe katowice znane jest w całej Polsce ze swoich nieomylnych działań. A dlaczego? Ponieważ oni, jak i część biur dziś, działają w sieci. Możecie im wysyłać dokumenty online, czy to pocztą, czy dedykowanym programem. I mogą pracować dla was, bez względu na to, jaki biznes prowadzicie.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Księgowość Cieszyn

Post autor: wanda »

U nas dodatkowo do księgowości wykorzystujemy taki program do monitorowania płatności - https://monpay.pl/ Takie przypominanie o terminach klientom jest bardzo pomocne. Pewnie nawet kojarzycie, bo banki czy firmy telefonii komórkowej bardzo często też mają takie programy
ODPOWIEDZ