Kredyt firmowy

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
pegaz
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:57

Kredyt firmowy

Post autor: pegaz »

Staram się teraz o kredyt firmowy. Niestety ten proces jest dosyć długotrwały, wiąże się z różnymi formalnościami, bank chce wszystko prześwietlić i sprawdzić... Powiem Wam, że na własną rękę nie zdecydowałbym się poszukiwac idealnej opcji kredytu. Dlatego skorzystałem z pomocy firmy pośrednictwa finansowego: https://bbpartnership.pl/ . Polecam, bo zajęli się wszystkimi formalnościami od A do Z. To gigantyczne ułatwienie dla przedsiębiorcy!
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Kredyt firmowy

Post autor: rowelka »

A no widzicie, firmy również zaciągają kredyt konsolidacyjny Wrocław https://kredytywroclaw.com/kredyt-konso ... y-wroclaw/ , które mają im pomóc w spłacie starych zadłużeń, ale często i pozwalają na spłatę starych. Ogólnie wiem, że wiele placówek się czymś takim interesuje. Nawet bardziej niż leasingiem, którego nie można zawiesić.
Awatar użytkownika
Zegarmistrz
Posty: 41
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:30

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Zegarmistrz »

W biznesie pieniądze zawsze są potrzebne, nie zawsze są wiec koniecznością jest ich pozyskanie. Jesli chodzi o kredyty to warto wszystko dobrze skonsultować przed. Tutaj https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/ łapcie namiary na dobrego doradcę finansowego.
Awatar użytkownika
Diffide
Posty: 21
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:05

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Diffide »

Ja mówię otwarcie - nam skórę uratowała firma Finanza - https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ i kredyt ze wsparciem państwa który z ich pomocą udało się nam dostać. Atrakcyjne warunki i gwarancja BGk

mundur bdu
Aantteńiu

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Aantteńiu »

Lepiej w myśl powiedzenia "przezorny zawsze ubezpieczony" skonsultować decyzje ze specjalistami u mnie w miescie to np. https://www.boldinvest.pl/ nie mam pojecia skąd Wy jestescie, ale jezeli teraz potrzebny wam kredyt dla firm (przypominam, ze mozliwy jest kolejny lockdown w związku z covid-19) to tak jak mówię lepiej z doradcami finansowymi skonsultować... dmuchajcie na zimne.
nikaś

Re: Kredyt firmowy

Post autor: nikaś »

A korzystacie z profesjonalnych doradców? Jeśli nie, to tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-finansowe/ warto sobie zerknąć. Macie tam specjalistów, którzy mogą okazać się naprawdę pomocni. Dzięki temu wybierzcie najlepsze rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
Jola91

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Jola91 »

W kredytach ważne jest to, żeby mieć wybór. Dzięki temu szanse na wzięcie korzystnego kredytu są duże. Pod adresem: https://pozyczkipozabankowe.olx.pl/ są namiary na stronę gdzie wzięcie takiego kredytu może być szybkie i łatwe ze względu na przyspieszone procedury i uproszczone formalności.
Łomek

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Łomek »

Zrozumienie mechanizmów WIBOR jest istotne dla każdego, kto zaciąga kredyt w polskich złotych, ponieważ wpływa to na kwotę, jaką będą musieli oddać bankowi. Jest to szczególnie ważne w obliczu zmieniających się warunków ekonomicznych, które mogą wpływać na stawki WIBOR. Informacje na ten temat można uzyskać odwiedzając https://www.wadowice24.pl/nowe/polecamy ... orcow.html co jest przydatne dla przyszłych kredytobiorców.
Łukasz

Re: Kredyt firmowy

Post autor: Łukasz »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem kredytu konsolidacyjnego, to polecam Wam sprawdzić stronę https://fortfinanse.pl/kredyty-i-pozycz ... -budzetem/ , gdzie znajdziecie interesujący artykuł w tym temacie. Wszystkie informacje znajdziecie w artykule na stronie.
ODPOWIEDZ