Konflikty

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
laboda
Posty: 53
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:38

Konflikty

Post autor: laboda »

Niestety nie wszystkie sprawy w firmie da załatwić się polubownie. Czasami pracownicy zdecydują sie niesłusznie na kroki prawne z którymi my musimy sobie później radzić. Dlatego też, warto się czasem zdecydować na pomoc doświadczonych ludzi z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Dzieki temu łatwiej jest poradzić sobie z konfliktami. Czasami sprawy dużo szybciej się w ten sposób rozwiązaują.

markowe komputery gdańsk
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Konflikty

Post autor: alleg »

Jak ja to mówię, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jednak to fakt, że czasem możemy potrzebować albo porady prawnej, albo chociaż wyjaśnienia pewnego zagadnienia. I co, mamy płacić krocie prawnikom? Nie, wcale nie musimy tego robić, bo w sieci działa portal ZnajdzParagraf.pl https://www.znajdzparagraf.pl/porady_prawne/ . Tam możemy się poradzić. Nie zawsze płacąc ;) .
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Konflikty

Post autor: night »

Sama niedawno miałam taką sytuację, że kontrahent nie chciał mi zapłacić za usługę, twierdząc, że była ona wykonana po terminie, a faktem było, że ani jednego dnia się nie spóźniliśmy. Co prawda wykorzystaliśmy do maksimum termin, ale go nie przekroczyliśmy. Byłam już przygotowana na kontakt z adwokatem Królem z Łodzi http://kroladwokat.pl/, ale koniec końców pieniądze wpłynęły. W ostatnim dniu z faktury.
Awatar użytkownika
pavlo12
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:19

Re: Konflikty

Post autor: pavlo12 »

Internet jest pełny tego typu rzeczy. Spróbuj czegoś konkretnego poszukać.
Jeśli chcesz zmienić świat, musisz zjednać ludzi, którzy wypisują duże czeki.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Konflikty

Post autor: Delicja »

Niestety tu trzeba zdecydować się nie raz na pomoc prawnika. Sytuacje sa różne jeżeli chodzi o konflikty. Myślę, że warto sobie spojrzeć na ofertę od http://adwokat-nawojski.pl Jest to kancelaria adwokacka proponująca kompleksową pomoc prawną:)
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:01

Re: Konflikty

Post autor: tereska »

Ogromne doświadczenie w takich sprawach czy obsłudze firm ma mec. Cejrowski, z Tczewa. Podpytaj a znajdziecie wspólne rozwiązanie problemu. U nich akurat stawia się na możliwości także polubownego załatwienia spraw, rozwiązania konfliktów
ODPOWIEDZ