Inwestowanie i zarobki

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Ildefonsa_87
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 9:41

Inwestowanie i zarobki

Post autor: Ildefonsa_87 »

Cześć. Czy inwestowanie w nieruchomości daje wam stałe dochody, czy traktujecie to jako dodatkowy zarobek? Jak to u was wygląda?
Awatar użytkownika
Romualda1977
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2019, 21:43

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: Romualda1977 »

Na początku był to dla mnie dodatkowy zarobek, ale odkąd bardziej się do tego przyłożyłam i ukończyłam warsztaty wiwn.pl, to dla mnie główne źródło dochodu. Swoją drogą bardzo polecam te warsztaty, bo właśnie one pozwoliły mi bardziej rozwinąć się branży. Dowiedziałam się, jakich błędów nie popełniać i jakie techniki stosować. Super sprawa :)
Awatar użytkownika
corona_virus
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:24

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: corona_virus »

Wiecie w co ja inwestuję? połowę moich oszczędności zainwestowałam w złoto i srebro w systemie XTB. ogólnie jest to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jeżeli nie chcecie, aby pieniądze dopadła inflacja.
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: delta »

corona_virus pisze: ↑31 maja 2020, 16:02 Wiecie w co ja inwestuję? połowę moich oszczędności zainwestowałam w złoto i srebro w systemie XTB. ogólnie jest to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jeżeli nie chcecie, aby pieniądze dopadła inflacja.
faktycznie w XTB można zarobić i macie stop loss oraz tez demo.
Śmerfetka29

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: Śmerfetka29 »

Generalna zasada jest taka ,że im instrument jest bardziej ryzykowny tym więcej można zarobić... i odwrotnie jeśli ryzyko na danym instrumencie nie jest duże , to z pewnością zarobimy na nim zdecydowanie mniej. Co powiecie na fundusze inwestycyjne czy może już próbowaliście i kupiliście jednostki uczestnictwa? Napiszcie może jakie macie doświadczenia związane z funduszami inwestycyjnymi. Będę bardzo wdzięczna.
Bonia

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: Bonia »

Osobiście jestem zwolennikiem inwestowania w fundusze akcji i w zasadzie z innych form nie korzystam. Zdecydowanie przemówiły do mnie oferta Generali https://generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/fundusze-inwestycyjne-otwarte
Długo zastanawiałam się, nad tym w co konsekwentnie ulokować nadwyżki. Najpierw były to kwoty niewielkie inwestowane bardzo ostrożnie, ale po jakimś czasie jestem zdobyłam na tyle pewności i zaufania do oferty, że już całkiem swobodnie poruszam się w temacie.
Bonia

Re: Inwestowanie i zarobki

Post autor: Bonia »

Osobiście jestem zwolennikiem inwestowania w fundusze akcji i w zasadzie z innych form nie korzystam. Zdecydowanie przemówiły do mnie oferta Generali https://generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/fundusze-inwestycyjne-otwarte Długo zastanawiałam się, nad tym w co konsekwentnie ulokować nadwyżki. Najpierw były to kwoty niewielkie inwestowane bardzo ostrożnie, ale po jakimś czasie jestem zdobyłam na tyle pewności i zaufania do oferty, że już całkiem swobodnie poruszam się w temacie.
ODPOWIEDZ