gadżety reklamowe

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Mina
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 5:59

gadżety reklamowe

Post autor: Mina »

Niedługo będę organizować zwody sportowe dla amatorów. Jakie gadżety reklamowe warto kupić, żeby dodawać je do nagród, które wywalczą uczestnicy? Chcę jako organizator być widoczny, w sensie, żeby moja firma była widoczna podczas tego wydarzenia. Możecie mi coś podpowiedzieć? Chcę żeby takie wydarzenie wyszło naprawdę dobrze. Zarówno jęśli chodzi o promocję firmy jak i zadowolenie uczestników.
Owca

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Owca »

Oczywiście dla mnie także takiego rodzaju właśnie gadżety reklamowe wydają się być bardzo ważne i jestem zdania, że w każdym razie na takich sprawach warto jest się skupić. Ja właśnie niedawno zainteresowałem się gadżetami reklamowymi z https://reklamowegadzety.pl/c/selfi-stick i uważam, że taki selfie stick z logo jest świetną propozycją.
pancia

Re: gadżety reklamowe

Post autor: pancia »

U moich znajomych w firmie najpopularniejsze sa maskotki na zamówienie w formie gadzetow :) szczegolnie te breloczki z maskotkami robia robote :) wielu klientow nawet sie upomina o nie :D
grazynkaaa

Re: gadżety reklamowe

Post autor: grazynkaaa »

Jestem ciekawa, jakie macie rozwiązania i co tak naprawdę warto mieć w kwestii reklamy, jeśli chodzi o firmę. Mam nadzieję, że macie świadomość, co zrobić, jak to ma wyglądać. Ja na razie tu https://dlugopisy24.pl/ sprawdzam najróżniejsze kwestie i dla mnie na pewno takie gadżety będą sensowne.
adwordaa

Re: gadżety reklamowe

Post autor: adwordaa »

Jak wam się wydaje, czy ustawa reklamowa jest odpowiednia? No wiecie, podobno robią porządki z bilbordami, a ja nie do końca się na tym łapię, nie do końca wiem o co chodzi. Dlatego chętnie poznam szczegóły i więcej informacji. Co wy na to? Chętnie podzielę się po prostu informacjami na ten temat.
ODPOWIEDZ