Finanse domowe

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Gerard_65
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2022, 16:42

Finanse domowe

Post autor: Gerard_65 »

Wprawdzie nie chodzi tutaj o finanse firmowe, ale finanse osobiste, naszej rodziny. Jakiś czas temu zainwestowaliśmy niewłaściwie nasze oszczędności no i niestety, straciliśmy je. Ale ostatnio doczytałem, że jest szansa, na odzyskanie naszych pieniędzy. Chodzi o sprawę Amber Gold, słyszeliście może, że szykuje się pozew zbiorowy przeciwko nim? Będziemy walczyć.
mękaa

Re: Finanse domowe

Post autor: mękaa »

Mam nadzieję, że znajdziemy sporo rozwiązań, ale jak coś mam ogarnąć, to wam podpowiem, że macie problemy z kredytowaniem, jeśli się na ten temat nie dowiecie jak najwięcej. No i mam nadzieję, że u mnie takie https://finansowy.expert/w-ktorym-banku ... -wlasnego/ sprawy mają naprawdę znaczenie. Niech to się nam pokaże całkiem okej.
lobbii

Re: Finanse domowe

Post autor: lobbii »

Sposobem na pracę i zarabienie pieniędzy może być zostanie infuencerem. Tutaj https://www.kliknowemiasto.pl/artykul/1 ... ollowersow poczytajcie sobie na temat tego, jak zdobyć followersów. Coraz więcej osób wybiera właśnie taką ścieżkę kariery i nie narzekają na ubogie życie;)
Krakus

Re: Finanse domowe

Post autor: Krakus »

Osoby poszukujące aktualnych informacji o wskaźniku WIBOR mogą znaleźć je na stronie https://gorlice24.pl/pl/661_artykuly-sp ... wibor.html gdyż jest to źródło, które oferuje zarówno aktualne, jak i historyczne dane. Dodatkowo, warto śledzić informacje publikowane przez Narodowy Bank Polski.
ODPOWIEDZ