Doradztwo dla rolnictwa

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Klemens-75
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:14

Doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Klemens-75 »

Witam forumowiczów. Potrzebowałbym skonsultować się z dobrym radcą prawnym mającym wiedzę z zakresu rolnictwa, nabywania gruntów itp. Orientujecie się, czy jest ktoś taki w Gdyni?

budowa i zastosowanie fotokomórki
Awatar użytkownika
bronislaw
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 5:08

Re: Doradztwo dla rolnictwa

Post autor: bronislaw »

W Kancelarii Grabowski i Wspólnicy oferują doradztwo dla rolnictwa. To zresztą moim zdaniem najlepsza kancelaria w Gdyni. Polecam się tam wybrać, bo tamtejsi radcy są rzetelni, kompetentni i faktycznie fachowo doradzają.

łukasz gibała rucha palikota
ruś

Re: Doradztwo dla rolnictwa

Post autor: ruś »

Nie znam się na rolnictwie, dlatego zależy mi na tym, żebyśmy my się zdecydowali na to, co po prostu możemy kupić dla mojego wujka. On zachorował i ja po prostu jestem ze wszystkim sama. może warto części do dojarek kupić na zapas? Kompletnie nie wiem, co się zimą robi w takim gospodarstwie.
Pampuch

Re: Doradztwo dla rolnictwa

Post autor: Pampuch »

Również mszyce mogą stanowić problem w uprawach kukurydzy, ponieważ są wektorami wielu wirusów roślinnych. Szkodniki te ssą soki z roślin, co nie tylko osłabia rośliny, ale może również przekazywać choroby. Zwalczanie mszyc wymaga regularnego monitoringu upraw i szybkiego reagowania w przypadku zauważenia infestacji. Na stronie https://www.syngenta.pl/atlas-chorob-i- ... -kukurydzy dostępne są szczegółowe informacje na temat metod kontroli mszyc w kukurydzy.
ODPOWIEDZ