Wyposażenie do szkół

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Awatar użytkownika
felicyta
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 9:36

Wyposażenie do szkół

Post autor: felicyta »

Znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia sklepy internetowe z wyposażeniem do szkół? Interesują mnie przede wszystkim materiały edukacyjne. Jeśli wiecie, gdzie tego szukać, to podpowiedzcie, a będę wdzięczna:)
Awatar użytkownika
Dalmira1975
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 18:04

Re: Wyposażenie do szkół

Post autor: Dalmira1975 »

Sprawdź na igom.com.pl. My zamawialiśmy stamtąd zabawki do przedszkola. Paczka przyszła naprawdę szybko, a kontakt z obsługą był bezproblemowy. Polecam, bo mają moim zdaniem najlepsze ceny na rynku, a mam porównanie z innymi sklepami.
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 45
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:10

Re: Wyposażenie do szkół

Post autor: żabka »

Oczywiście wyposażenie szkoły jest ważne, ponieważ dzieci potrzebują różnych materiałów, wzorników etc. do nauki. Tym bardziej sporo materiałów naukowych potrzebują klasy maturalne, wszystko po to aby jak najlepiej zdać ten najważniejszy egzamin. Na pewno warto zdecydować się też na kurs maturalny biologia online https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-biologia/ . W ten sposób zawsze możecie poszerzyć swoją wiedzę.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Wyposażenie do szkół

Post autor: kalinka »

W każdej sali w szkole musi się oczywiście znaleźć tablica. Jeśli chodzi o tablice magnetyczne, to spory ich wybór można znaleźć na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, warto :)
Awatar użytkownika
Mariolka
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2020, 9:31

Re: Wyposażenie do szkół

Post autor: Mariolka »

Tablica magnetyczna to faktycznie dobry pomysł. Na pewno dużo bardziej higieniczny, niż typowa czarna z kredą do wycierania
ODPOWIEDZ