Szkolenia pracownicze

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Awatar użytkownika
Dacjusz64
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 15:57

Szkolenia pracownicze

Post autor: Dacjusz64 »

Witam!
Czy korzystaliście ze szkoleń bhp oferowanych przez szkoleniabhp-online24.pl? Jakie są wasze opinie na temat ich użyteczności i jakości? Polecacie zamówić takie kursy dla pracowników? Chętnie się dowiem, co sądzicie.
Awatar użytkownika
Subisława-62
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 20:17

Re: Szkolenia pracownicze

Post autor: Subisława-62 »

Mnie szczególnie zainteresowały ich szkolenia bhp online. Przeprowadzenie takich kursów przez internet jest olbrzymim ułatwieniem, szczególnie teraz w dobie wirusa. Firma zapewnia wysoki poziom dydaktyczny, co wiąże się z ich wieloletnim doświadczeniem. Ze swojej strony serdecznie polecam.
ŁucjaKowalik

Re: Szkolenia pracownicze

Post autor: ŁucjaKowalik »

To fakt, że teraz najlepsza opcją są szkolenia online. Nie wszystkie firmy mają je w ofercie, a ja mogę Ci zostawić namiar na taką, która ma. Tutaj https://inzynieriabhp.pl/ ich znajdziesz. Mają mega duże doświadczenie i w szkoleniach tradycyjnych, i tych online. Wszystkie szkolenia pod okiem profesjonalistów, prowadzone nowoczesnymi metodami. Ich szkolenia kierowane są zarówno do osób zajmujących kierownicze stanowiska, jak i tych, które potrzebują szkoleń okresowych. Myślę, że będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ