Samodzielna nauka języka

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 18
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:13

Samodzielna nauka języka

Post autor: heniutek »

Zaczynam brać pod uwagę samodzielną naukę języka. Zamówiłem książki do nauki angielskiego z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html, uzupełnieniem wiedzy książkowej będą materiały z YT. Myślę, że do wakacji już jakieś szersze podstawy opanuję.

transport towarów warszawa
Awatar użytkownika
izula
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:02

Re: Samodzielna nauka języka

Post autor: izula »

z doświadczenia wiem, ze taka samodzielna nauka nie zawsze daje dobre efekty bo też nie wszyscy potrafią się odpowiednio mobilizować i prędzej czy pozniej odpuszczają. Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana jeśli chodzi o dzieci.. Ja akurat tego problemu nie mam bo moja córlka od 2 lat chodzi do prywatnego przedszkola Te Vizja na warszawskim Wawrze https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ . Tu zajęcia baby english odbywają się codziennie i taka systematyczność popłaca, efekty są :)

softshell cena
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Samodzielna nauka języka

Post autor: kalinka »

Mi się wydaje, że od samodzielnej nauki języków zdecydowanie lepsze są kursy językowe. Sama ostatnio zapisałam się na taki kurs języka włoskiego dla początkujących https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych i jestem bardzo zadowolona ;) Polecam każdemu :)
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:01

Re: Samodzielna nauka języka

Post autor: tereska »

Oczywiście można uczyć się języka samodzielnie ale moim zdaniem pod okiem np. native speakera możesz osiągnąć więcej no i w szybszym czasie. Szukaj sprawdzonej, solidnej i polecanej szkoły językowej, zerknij na opinie https://lincoln.edu.pl/, zdawalnośc u nich jest na bardzo dobrym poziomie, maja nowoczesne metody nauczania, wiele ciekawych rozwiązań.
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 45
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:10

Re: Samodzielna nauka języka

Post autor: żabka »

A według was to jakiego języka się uczyć warto? Mnie osobiście wydaje się, że informatycznego. Jakby nie patrząc dzisiaj jesteśmy okrążeni wszędzie technologią, internetem. Także jest spore zapotrzebowanie na działa IT.
ODPOWIEDZ