nihao.com.pl - opinie

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Boniżka

nihao.com.pl - opinie

Post autor: Boniżka »

Czy ktoś z Was uczy, uczył się języka chińskiego? Od dawna myślę o tym, żeby zapisać się na taki kurs i obiecałam sobie, że w nowym roku w końcu to zrobię. Przeglądając informacje i opinie w internecie trafiłam na stronę https://nihao.com.pl - podobno to największa szkoła języka chińskiego w naszym kraju. Znacie ją? Jeśli ktoś z Was się tam uczył, to fajnie, jakby podzielił się opinią.

lateksowe spodnie męskie
Moniś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Moniś »

Powiem tak, każdy, kto chce się w naszym kraju uczyć tego języka na pewno słyszał o szkole Nihao. Mają najlepsze kursy chińskiego tak więc nie ma co się zastanawiać, tylko zapisuj się na kurs.
anuś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: anuś »

Dobrze, że przy tym co się dzieje teraz na świecie można zrobić kurs online. Nie trzeba rezygnować z nauki ze względu na sytuację. Super. Tym bardziej że kursy są wysokiej jakości.
Żaneta

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Żaneta »

Ze swojej strony serdecznie polecam NIHAO. Wprawdzie nie miałam okazji korzystać z żadnych ich kursów, ale może wszystko przede mną. Jednak kilkukrotnie zlecałam im tłumaczenie dokumentów, zawsze wszystko wykonane dokładnie i na czas.
Finał

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Finał »

Tak, własnie jeśli kursy języka chińskiego to tylko w Nihao. Pełen profesjonalizm, otwarci na ucznia, bogata oferta - zarówno kursy online, grupowe (stacjonarne) i indywidualne. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
ajśka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: ajśka »

W ofercie Nihao mają też tłumaczenia tatuaży, co moim zdaniem jest naprawdę świetnym pomysłem, bo przecież nie chodzi o to, żeby wytatuować sobie "chińskie znaczki", ale żeby coś znaczyły. Po wielu dobrych opiniach planuję też zapisać się do nich na kurs językowy.
Świft

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Świft »

Bardzo polecam te kursy. Miałam okazję korzystać z kursu dla dorosłych, ale w ofercie mają też kursy chińskiego dla dzieci lub nawet lekcje indywidualne - cechuje ich profesjonalne podejście do ucznia. A wiadomo, że jesli chodzi o naukę języka, to najlepiej zacząć uczyć się jak najwcześniej.
Rożek

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Rożek »

Dobrze, że jest coś takiego jak tłumaczenia tatuaży, podobają mi się chińskie napisy, ale nie znam tego języka. Nie chciałabym mieć wytatuowanego napisu pod tytułem: kurczak w pięciu smakach. Korzystając z usług firmy nihao wiem dokładnie co oznaczają określone znaki.
włodi

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: włodi »

Cieszę się, że zajmują się również czymś takim jak tłumaczenia ustne, kilkukrotnie w firmie mieliśmy okazję korzystać już z ich pomocy w tym zakresie. Polecam Nihao.
Szyńte

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Szyńte »

Najlepsza szkoła językowa. Wielki plus za to, że mają w ofercie językowe kursy online, co jest ważne, szczególnie teraz, w tym trudnym, pandemicznym okresie.
Płoska

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Płoska »

Od dawna marzyłam o tym, żeby zapisać się na kurs chińskiego i postanowiłam, że w tym roku w końcu uda mi się zrealizować to marzenie. Wiele osób polecało mi właśnie szkołę Nihao, więc zdecydowałam się właśnie na nich.
Miłko

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Miłko »

Ja bardzo sobie chwalę tłumaczenia pisemne, tłumaczeniami zajmują się rodowicie Chińczycy, więc mam pewność, że są dobrze zrobione. Zamawiałem takie tłumaczenie dotyczące korespondencji biznesowej i opakowań, ulotek informacyjnych. Polecam.
Namiś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Namiś »

Ta nazwa, Hihao, obiła mi się kilkukrotnie o uszy, wiele osób mówiło, że to najlepsza szkoła języka chińskiego, dlatego jeśli szukałam odpowiedniego kursu, zapisałam się właśnie do nich. Mają fajne podejście do nauczania języka.
Rońko

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Rońko »

Jest też do wynajęcia lektor list dialogowych, do reklam, bajek, z różnymi dialektami: mandaryńskim, kantońskim itp. Świetna sprawa. Lektorami są rodowici Chińczycy którzy od lat mieszkają w Polsce. Bardzo polecam.
Namiś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Namiś »

Ta nazwa, Nihao, obiła mi się kilkukrotnie o uszy, wiele osób mówiło, że to najlepsza szkoła języka chińskiego, dlatego jeśli szukałam odpowiedniego kursu, zapisałam się właśnie do nich. Mają fajne podejście do nauczania języka.
ODPOWIEDZ