Zajęcia sportowe Wesoła

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Cecylian_92
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:37

Zajęcia sportowe Wesoła

Post autor: Cecylian_92 »

Czy macie jakieś opinie na temat Akademii Sportu Wesoła w Warszawie? Zainteresowała mnie oferta tego klubu, bo planowałem zapisać syna na treningi piłki nożnej. Posyłacie tam swoje dzieci?
Awatar użytkownika
beatryksa-89
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 19:59

Re: Zajęcia sportowe Wesoła

Post autor: beatryksa-89 »

To świetny klub sportowy dla dzieci. Zajęcia są tam prowadzone przez sympatycznych trenerów, mających podejście do dzieci. Uczą dzieciaki zdrowej rywalizacji. To też fajny sposób na poznanie rówieśników. Polecam!
aśka

Re: Zajęcia sportowe Wesoła

Post autor: aśka »

mnie interesuje szkoła pływania kraków.
Chciałbym zapisać swoje dziecko na zajęcia pływania a równocześnie podczas gdy założę dziecko na basen tam skorzystać z torów basenowego i poćwiczyć tą godzinę by nie to zrzucić niestety przez pandemię przybyło mi kilka kilogramów
Wieśka18

Re: Zajęcia sportowe Wesoła

Post autor: Wieśka18 »

Nigdy bym nie przypuszczała, że sporty walki są dla mnie, dopóki nie zapisałam się na zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu w szkole https://carlsongracie.pl/ . Mają świetnych trenerów, którzy potrafią zmobilizować do ciężkiej pracy. Bardzo chętnie chodzę na zajęcia, bo ich poziom jest dostosowany do umiejętności uczestników. Polecam ich każdemu.
ODPOWIEDZ