Tematyczne urodziny dla dziecka

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Bogusława
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2022, 7:02

Tematyczne urodziny dla dziecka

Post autor: Bogusława »

Znacie jakichś specjalistów, którzy organizują imprezy tematyczne dla dzieci w Krakowie? Doszłam do wniosku, że w tym roku pora wreszcie przygotować mojej córce takie większe urodziny, bo w zasadzie to jeszcze nigdy ich nie miała. Może podpowiecie mi też, jakie atrakcje będą się nadawać. Szukam czegoś, co spodoba się tak naprawdę wszystkim zaproszonym maluchom.
Awatar użytkownika
Eunika
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2022, 18:07

Re: Tematyczne urodziny dla dziecka

Post autor: Eunika »

Pomysł jest bardzo fajny! A co do atrakcji to ja bym na pewno poszukała, gdzie można wynająć suchy basen w Krakowie, taki z piłkami oczywiście. Wydaje mi się, że dzieciaki za takimi basenami szaleją. W sumie nikogo to nie powinno dziwić, bo zabawa w basenie jest przednia i czasami nawet dorośli trochę zazdroszczą maluchom, coś o tym wiem :) Taka propozycja ode mnie
akuos

Re: Tematyczne urodziny dla dziecka

Post autor: akuos »

Macie w planach imprezę? To powiem Wam, co się sprawdzi jako dodatkowa atrakcja. Mam na myśli dodatek taki jak fotobudka 360 . Moim skromnym zdaniem problem może naprawdę się nie pojawiać, mam na myśli znudzenie. Wiecie, zawsze to atrakcja, która nie bywa często. Sami to rozumiecie, prawda ?
Anna4

Re: Tematyczne urodziny dla dziecka

Post autor: Anna4 »

Witajcie, Planuję zrobić sorbety w różnych smakach i potrzebuję dobrych syropów. Czy możecie polecić mi smakowe syropy do sorbetów https://icecup.pl/oferta/syropy-do-granity, które są naprawdę smaczne i intensywne? Czekam na Wasze sugestie!
ODPOWIEDZ