Psycholog dziecięcy Łódź

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 53
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: tulip »

Potrzebny jest mi dobry psycholog dziecięcy Łódź. Będziemy się niedługo rozwodzić z mężem, a wiem, jak dzieciaki potrafią to przeżywać dlatego chciałabym córce zapewnić terapię u specjalisty. Wiecie coś na temat Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ ?

beninca heady manual
Awatar użytkownika
loretta
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:13

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: loretta »

Nie bardzo. Ja jednak bym polecała zobaczyć tutaj http://szkolaempatii.pl/ jednak bazuję tylko na opinii siostry i innych ludzi. Sama nie korzystałam.
Chowański

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Chowański »

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o wybór psychologa, to koniecznie powinniście wybierać jak najlepsze miejsca. Nie ma co ukrywać, że w Klinice sychoMedic.pl w Katowicach mozecie otrzymać zdecydowanie najlepszą pomoc, dlatego też nie ma co z tym zwlekać. Najlepiej zadzwońcie na 32 555 04 04 i już teraz umówcie się na konsultację. W ten sposób najszybciej pomożecie swoim dzieciom.
Tośka21

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Tośka21 »

Tutaj nie ma co zwlekać. Pamiętajcie, że im szybciej podejmiecie odpowiednie działania, tym lepiej dla Waszych dzieci. Akurat Wy macie o tyle prościej, że Klinika PsychoMedic.pl w Łodzi jest u Was w mieście. Warto zajrzeć na stronę https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i od razu umówić się do nich na termin wizyty. Musicie mieć to na uwadze.
Piotr Ś

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Piotr Ś »

Dla dziecka lepszym rozwiązaniem niż sesja stacjonarna w gabinecie na pewno będzie wybór psychologa online. Wtedy też nie musicie szukać świetnych specjalistów wyłącznie w Łodzi. Dziecko będzie czuło się bezpieczniej i pewniej w domu. Polecić mogę portal wetalk, na który można znaleźć wielu świetnych psychologów z całego kraju. Tu masz opis https://wetalk.pl/jak-to-dziala jak to działa
ODPOWIEDZ