Prezent na roczek

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 22:55

Prezent na roczek

Post autor: Amelia »

Dostałam zaproszenie na pierwsze urodziny córki znajomych i zastanawiam się, co można byłoby kupić dla takiego maleństwa, możecie mi coś podpowiedzieć? Urodziny będą w połowie maja, kupiłam już body na roczek ze sklepu Lene - sporo osób mi polecało właśnie to miejsce i przy najbliższej okazji przekażę bodziaki mamie solenizantki, to to raczej dodatek do prezentu.
Ramir

Re: Prezent na roczek

Post autor: Ramir »

Co by nie mówić to właśnie już samo wręczanie prezentów jest bardzo ważną sprawą i fajnie jest także mieć wiedzę na co de facto najlepiej jest się zdecydować. Ja chcę dodać, że jak dla mnie bardzo dobrym wyborem zawsze jest ich zamawianie w https://zamowprezent.pl/ i oczywiście ten sklep każdemu polecam.
Bazyl

Re: Prezent na roczek

Post autor: Bazyl »

Poszukuję oryginalnych i nietuzinkowych pomysłów na prezenty dla moich bliskich. Często mam problem z wyborem odpowiedniego upominku, który byłby zarówno praktyczny, jak i osobisty. Na stronie https://wyczarujprezent.pl/ znalazłem kilka interesujących propozycji, ale chciałbym poznać inne opinie. Czy ktoś z Was korzystał z tego sklepu i może podzielić się doświadczeniami?
ODPOWIEDZ