Potrzebne pieniądze na leczenie

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2019, 18:17

Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: Banan »

Gdzie uzyskac pomoc w zbiórce pieniędzy na ratowanie 2-latka, który walczy o każdy oddech na oddziale kardiochirurgii?
Awatar użytkownika
Złotko
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2019, 18:16

Re: Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: Złotko »

Nasza sąsiadka korzystała z pomocy fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . W grupie ich podopiecznych jest wiele cierpiących maluchów, dla których walczą o powrót do zdrowia organizując zbiórki pieniężne. Spróbuj nawiązać z nimi kontakt. Na pewno nie przejdą obojętnie obok cierpienia tego maluszka. życzę dużo zdrówka!
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: szuwarek »

Tak jak poprzedniczka napisała zgłoś się do fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ jest to fundacja która pomaga każdemu choremu dziecku, myślę że i tobie też pomoga w zbiórce, oni już tyle dobrego zrobili. I co najwazniejsze ich akcje są skuteczne i efektywne. Warto , na pewno pomogą.
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: devill »

Złotko pisze: ↑09 maja 2019, 9:36 Nasza sąsiadka korzystała z pomocy fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . W grupie ich podopiecznych jest wiele cierpiących maluchów, dla których walczą o powrót do zdrowia organizując zbiórki pieniężne. Spróbuj nawiązać z nimi kontakt. Na pewno nie przejdą obojętnie obok cierpienia tego maluszka. życzę dużo zdrówka!
A skąd wasza sąsiadka dowiedziała się,że akurat Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ zajmuje się zbiórką pieniędzy na pomoc dzieciom? I czy wszystkie ciężko chore dzieci mogą się do nich zgłosić po pomoc? Bo znam taką rodzinę ale boją się poprosić o pomoc
Awatar użytkownika
Cesia
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:22

Re: Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: Cesia »

Wspierając Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ nie omijam żadnego chorego dzieciaczka. Za każdym razem wspieram inne dziecko, że by każde z nich miał szansę na szybkie wyzdrowienie. Jeśli macie dobre serca to zachęcam do przeczytania informacji na stronie i zostania darczyńcami.
Awatar użytkownika
szulcu1014
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:50

Re: Potrzebne pieniądze na leczenie

Post autor: szulcu1014 »

Nie da się tutaj konkretnie doradzić. Niestety, trzeba samemu przemyśleć to bardzo dokładnie.
Uwodziciele proponują na ogół zbyt wiele, i nie dotrzymują słowa - nie są zdolni do miłości.
ODPOWIEDZ