Dziurka w sercu dziecka

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Toriversś

Dziurka w sercu dziecka

Post autor: Toriversś »

Jestem zdruzgotana.

Na usg połówkowym okazało się, ze syn ma dziurkę na sercu.

Czy mam się czegoś obawiać?
rapciński

Re: Dziurka w sercu dziecka

Post autor: rapciński »

Moja kuzynka urodziła dziewczynkę z dziurka na sercu.. Ale o tym nie wiedziała częste chorowała na zapalenie płuc i szybko z tych przeziębień nie wychodziła.. Okazało się ze ma dziurkę i gdy mała miala 11 miesięcy zaszyli jej dziurkę i nie ma żadnego śladu.. Teraz jest zdrowa jak. Ryba

Po urodzeniu po prostu skonsultujecie to z kardiologiem:
https://ptnchstereo.pl/kardiolog-dzieci ... -leczenie/

Na stronie są opisane wskazania do wizyty.
koleś

Re: Dziurka w sercu dziecka

Post autor: koleś »

Różne problemy można mieć, ale dziecko jednak jest najważniejsze i jeśli się jakikolwiek problem pojawia, należy je przebadać i walczyć z problemem, jaki je dotyka. Ja tak uważam, dlatego dla mnie to oczywiste, że robiłabym wszystko, żeby się dobrze czuło. A na pewno z takimi problemami robiłabym holter ciśnieniowy Lublin .
Feliksik

Re: Dziurka w sercu dziecka

Post autor: Feliksik »

Faktycznie jest to całkiem poważna wada i ja także od jakiegoś czasu zdecydowałem się na to aby właśnie zadbać o swoje zdrowie. W każdym razie jestem świadomy, że właśnie przenośne EKG https://arytmiaserca.pl/ jest na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko wam je polecić.
ODPOWIEDZ