Desery dla dzieci

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Riśt

Desery dla dzieci

Post autor: Riśt »

Kochane powiedzcie mi jakie domowe desery lubią wasze dzieci? Szukam inspiracji

Oczywiście o ile nie będzie to zbyt skomplikowane bo nie mam czasu ani weny na siedzenie w kuchni gdozinami. Jednoczęsnie chciałabym aby bylo to jednak coś zdrowego

Może podrzucicie tutaj jakieś dobre przepisy?
Niwiśka

Re: Desery dla dzieci

Post autor: Niwiśka »

*Ciasto marchewkowe (bez orzechów robię)
*Babeczki (bananowe czekoladowe )
*Owoce z galaretką
*Robię ostatnio taki talerz owocowy obieram np. Pomarańcz jabłko bananka i podaje pokrojone. U mnie podaje jako deserek po obiadku i córcia wcina.
*kaszę manne z jabłuszkiem i dżemem

No i moje ostatnie odkrycie:
https://glodnapolka.pl/pyszny-placek-z-dyni/

Bardzo smaczny placek z dyni :)
Słodka

Re: Desery dla dzieci

Post autor: Słodka »

Należę do różnych grup na facebooku i tam czasem naprawdę pojawiają się fajne przepisy na dania dla dzieci, deserki, ale i dania obiadowe, idealne również na rozszerzanie diety. :) korzystam. Ale często podaję też córce deserki w słoiczkach z HiPPa. Mała naprawdę bardzo je lubi, a ja wiem, że podaję produkt z mega dobrym składem :)
Kamiła

Re: Desery dla dzieci

Post autor: Kamiła »

Słodka pisze: ↑29 mar 2021, 18:30 Należę do różnych grup na facebooku i tam czasem naprawdę pojawiają się fajne przepisy na dania dla dzieci, deserki, ale i dania obiadowe, idealne również na rozszerzanie diety. :) korzystam. Ale często podaję też córce deserki w słoiczkach z HiPPa. Mała naprawdę bardzo je lubi, a ja wiem, że podaję produkt z mega dobrym składem :)
Podpisuję się pod tym, bo zanim zaczęłam podawać swojemu dziecku "gotowe dania", sprawdziłam składy różnych. Hipp wypadał najlepiej, bez zbędnych dodatków, nawet cukru. No i sporo różnych smaków do wyboru.
ODPOWIEDZ