Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
diana-92
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:38

Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: diana-92 »

Stawiacie raczej na nowoczesne czy klasyczne wyposażenie mieszkania lub domu? Do mnie przemawiają meble z drewna, a szczególnie interesująca wydaje mi się oferta meblejanas.eu. Może ktoś z was zna tego producenta?
Awatar użytkownika
Przybysław-90
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 21:30

Re: Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: Przybysław-90 »

Cóż, bardzo chciałem mieć regały z drewna w salonie i tak się składa, że przypadkowo trafiłem na ofertę firmy Janas, która od razu tak naprawdę zwróciła moją uwagę. Czy jestem zadowolony? Jak najbardziej i to nie tylko z jakości, ale i z ceny. Mogę polecić.
pikoś

Re: Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: pikoś »

Proszę, tutaj masz wszystko podane - https://www.amart.pl/category/wyposazenie-domu
Lepiej zróbcie jedno duże zamówienie z sieci, to wtedy wyjdziecie na tym najlepiej.
W sensie - to po prostu będzie się opłacać. My tak robiliśmy i udało się trafić naprawdę fajne rzeczy.
Ale przecież wiadomo, że nie każdej osobie musi pasować to samo. Kwestia stylu wyposażenia.

gerber epic
misiuś

Re: Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: misiuś »

Nowoczesne jest modniejsze, i dziwnym trafem też trwalsze. :) Oczywiście, można dostać coś fajnego w stylu vintage, ale większość mebli, to będą już różnego typy podróbki, nie oryginalne... Osobiscie wole kupić cos porządnego, może być z historią, ale nie postarzane czy sztuczne... bo to takie bezsensowne lekko...
Adelindanówak18

Re: Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: Adelindanówak18 »

Na pewno fajnie kupić jakieś niesamowite stół albo krzesła. Na stronie luxuryproducts fajnie jest wykupić coś fajnego i przyjemnego dla oka. A w szczególności wysokiej jakości.
misiuś pisze: ↑11 maja 2021, 21:01 Nowoczesne jest modniejsze, i dziwnym trafem też trwalsze. :) Oczywiście, można dostać coś fajnego w stylu vintage, ale większość mebli, to będą już różnego typy podróbki, nie oryginalne... Osobiscie wole kupić cos porządnego, może być z historią, ale nie postarzane czy sztuczne... bo to takie bezsensowne lekko...
paśka

Re: Wyposażenie klasyczne czy nowoczesne?

Post autor: paśka »

Ja postawiłam na nowoczesność, wszystkie meble bardzo łatwo dobrałam, bo takich w stylu nowoczesnym jest bardzo dużo, jednak problem miałam z wybraniem krzesła nowoczesne do jadalni, bo ważne dla mnie było kilka kwestii, między innymi ta aby były to wygodne krzesła, oraz były łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ przy małych dzieciach wszystko się może zdarzyć.
ODPOWIEDZ