Projekt domu

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Delia-93
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 5:43

Projekt domu

Post autor: Delia-93 »

Cześć. Budujemy z mężem mały domek pod Warszawą i chcielibyśmy skonsultować się z dobrym projektantem wnętrz. Przyda nam się pomoc kogoś kreatywnego i znającego się na architekturze. Co powiecie o Izu design?
Awatar użytkownika
Maurycjusz75
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 12:58

Re: Projekt domu

Post autor: Maurycjusz75 »

Korzystałem z pomocy pani Izy z Izu design i mogę zdecydowanie polecić. Świetny architekt i projektant wnętrz w jednym, ścisły umysł w ciele artysty, dosłownie ;) Potrafi słuchać, jest otwarta i dopasowuje projekty do indywidualnych preferencji klienta.
gloriś

Re: Projekt domu

Post autor: gloriś »

No hej, a możecie mi powiedzieć, jakie projekty wolicie? Sielskie i wygodne, czy może dostojne i eleganckie, jak takie https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c ? A może marzycie o dużej willi, domu wielopokoleniowym? Ja sama nie wiem, co mam wybrać. Chciałabym, żebyśmy byli w domu szczęśliwi.
Oleńka

Re: Projekt domu

Post autor: Oleńka »

Obecnie bardzo popularne i często wybierane są projekty niewielkich domków - https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/ Takie domy są bardzo ekonomiczne i tanie w budowie oraz użytkowaniu. Dodatkowo oczywiście do ich budowy są stosowane najnowsze technologie oraz prostota i minimalizm.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 217
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Projekt domu

Post autor: erka »

Też jestem na bieżąco w tym temacie, bo planujemy budowę domu w przyszłym roku i powiem wam szczerze, że największy wybór mają w Projekty z wizją . Domy są nowoczesne, tradycyjne, piętrowe i partnerowe.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, nawet te bardzo wymagające osoby.
ekolożka44

Re: Projekt domu

Post autor: ekolożka44 »

Skończyliśmy już projektowanie domu. Teraz pora na zakup niezbędników. Wybraliśmy już meble, wyposażenie do domu i dodatki. Kupiliśmy też sporą altanę i kosiarkę do trawy. Z tej strony zamówiliśmy z kolei kosze o segregacji https://www.eco24.pl/pojemniki-do-segregacji Kompletujemy wszystko na spokojnie. Pewnie jeszcze kilka rzeczy trzeba będzie dokupić.
Mirosław44

Re: Projekt domu

Post autor: Mirosław44 »

To bardzo ważny etap związany z budową domu.Podejdźmy więc do niego bardzo poważnie.Znalezienie dobrego projektu jest niezwykle istotne - poświęćmy więc temu momentowi więcej czasu. W sieci znajdziemy mnóstwo dobrych projektów budowlanych więc jest w czym wybierać.Świetną bazą dysponuje pracownia Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ ,gdzie z pewnością znajdziecie swój projekt, także dla działek o nieregularnych kształtach. Ponadto trwa obecnie promocja wielkanocna - to 20% -owa bonifikata na zakupiony projekt domu.
ODPOWIEDZ