osuszacz powietrza

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

osuszacz powietrza

Post autor: Michel »

Jeżeli szukacie coś takiego do swojego domu to koniecznie przeczytajcie sobie to https://narzedzia5.pl/osuszacz-powietrza/ . To wam rozwieje wszelkie wątpliwości i będziecie wiedzieli na co się zdecydować.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
sylwiaa1
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:02

Re: osuszacz powietrza

Post autor: sylwiaa1 »

Niekoniecznie się zgodzę z Wami. Myślę trochę w inny sposób.
(...) jeśli zapomni się, jak coś bolało, można to zrobić drugi raz. Co nie zawsze jest najlepszym pomysłem.
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: osuszacz powietrza

Post autor: devill »

Bardzo ważne jest aby w domu mieć dobrej jakości powietrze, tym bardziej jak się ma alergika. Niestety mamy takie powietrze że pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też poszukuję takiego oczyszczacza który jest na tyle mały że może stać praktycznie wszędzie. Ale aby posiadał wszystkie niezbędne funkcje. Nie powiem ten ideal ap 30 pro https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powi ... ap-30-pro/ prezentuje się całkiem dobrze. A fakt iż sterowanie urządzenia odbywa się za pomocą pilota bądź specjalnej aplikacji to bardzo duże ułatwienie
Awatar użytkownika
wakacje
Posty: 36
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:43

Re: osuszacz powietrza

Post autor: wakacje »

Ja stosowałam kiedyś nawilżacz powietrza, ponieważ z powodu ogrzewania podłogowego było ono zbyt suche. Jednak obecnie dużo się też mówi o oszczyszczaniu powietrza za pomocą oczyszczaczy. Myślę, że wiele bakterii i chorób bierze się właśnie z powietrza i często nie jesteśmy tego świadomi. Dlatego niezwykle ważne jest skuteczne oczyszczanie powietrza. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: osuszacz powietrza

Post autor: Jula »

Nie każdy może pozwolić sobie na taki osuszacz - zbyt niska wilgoć w powietrzu może powodować bóle gardła, suchość oka i ogólne pogorszenie samopoczucia. Warto zadbać o odpowiednie nawilżenie i temperaturę. Taki klimator od Adler https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_7914 może tutaj wiele zdziałać - bo dodatkowo skutecznie oczyszcza powietrze, co może okazać się ukojeniem szczególnie dla alergików.
Awatar użytkownika
TFT
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2020, 4:44

Re: osuszacz powietrza

Post autor: TFT »

Osuszacze są drogie ale bardzo przydatne. Na place budowy brat wynajmuje wybrane modele z https://www.ponako.pl/osuszacze-pomieszczen/. Bardzo chwali sobie firmę oraz ich produkty. Cenowo tez jest odpowiednio
Tośka21

Re: osuszacz powietrza

Post autor: Tośka21 »

Takie środki faktycznie mogą sprawdzić się w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia. Takie oczyszczacze faktycznie mogą niestety negatywnie wpłynąć na ból gardła. Na stronie https://ktomalek.pl/srodki-na-bol-gardla/k-8/1 znajdziecie więcej informacji na temat odpowiednich środków, więc weźcie to pod uwagę.
Kaszmir

Re: osuszacz powietrza

Post autor: Kaszmir »

Zdecydowanie takie urządzenia są na pewno bardzo pomocne, ale gdy dojdzie np. do zalania naszego mieszkania to wtedy również należy wiedzieć co w takiej sytuacji robić. W każdym razie jak dla mnie bardzo dobrze się współpracuje z firmą https://osuszanie24.com/ która de facto się specjalizuje w takich działaniach.
Django

Re: osuszacz powietrza

Post autor: Django »

Przede wszystkim jak dla mnie dość istotną kwestią było to aby w głównej mierze wiedzieć co mam zrobić jak dojdzie do zalania mojego lokalu i jak sobie poradzić z jego osuszaniem. Dziś już dokładnie wiem, że jak coś to firma https://osuszanie24.com/ na pewno takimi kwestiami się zajmuje.
ODPOWIEDZ