Okna i osłony

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
lucja74
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 23:09

Okna i osłony

Post autor: lucja74 »

Hej wszystkim. Planuję nieco zmienić wystrój domu i powymieniać wszystkie osłony okienne, ale jednocześnie przydałoby się też zainwestować w nowe okna. Tu pojawia się problem, bo nie wiem, skąd obie rzeczy zamówić. Na oku mam jak na razie firmę Twoje Okna. Może podzielicie się opiniami na ich temat? To znacznie ułatwiłoby mi pojęcie decyzji:)
Awatar użytkownika
Wilhelmina1989
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 1:42

Re: Okna i osłony

Post autor: Wilhelmina1989 »

Główną zaletą tej firmy jest chyba fachowe doradztwo i miła obsługa. Dzięki temu klient może się naprawdę dobrze poczuć, a zdecydowanie się na odpowiedni produkt jest o wiele łatwiejsze. Ja poza oknami kupowałam tam również żaluzje plisowane. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam Twoje Okna.
koleś

Re: Okna i osłony

Post autor: koleś »

A no widzicie, a ja czytałam, że żaluzje antywłamaniowe się dziś zakłada. Czy to jest prawda? W sumie można mieć coś więcej, niż ochronę przed słońcem, co i przed kradzieżami. Dla mnie wygląda to jak najbardziej ciekawie i korzystnie, ale jak Wy to widzicie? Chętnie się dowiem właśnie.
ą123ola

Re: Okna i osłony

Post autor: ą123ola »

Jeśli jesteście obecnie na etapie zakupu okien, koniecznie poczytajcie o tym jak dobrać rozmiar okien do danego domu czy mieszkania. Obecnie bardzo modne są okna ze sporymi przeszkleniami, które muszę być tworzone na wymiar :) Pamiętajcie, że jest to inwestycja na lata!
Waluś

Re: Okna i osłony

Post autor: Waluś »

Nie wiem jak wy podchodzicie do tego tematu ale dla mnie bezpieczeństwo jest bardzo ważne dlatego wybraliśmy klamki do okna z kluczykiem .Ponadto wyposażyliśmy okna w specjalne nawiewniki, które zapewniają odpowiednią wentylację w naszym domu. Przed zakupem okien staliśmy też przed wyborem, okna plastikowe czy drewniane.Jakoś większe przekonanie mamy do okien plastikowych - takie też wybraliśmy.
ODPOWIEDZ