Nasz nowy dom

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
penkś

Nasz nowy dom

Post autor: penkś »

Budując dom trzeba pomyśleć o odpowiednich termoizolacjach. W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się izolacje natryskowe. Taki sposób izolacji jest bardzo skuteczny. Wiem, że firmy jak ta https://www.izolmax.pl/ wykonują tego typu izolacje. I zawsze można podpytać o ofertę.
Violuśka

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Violuśka »

Każdy kto zaczyna myśleć o budowie nowego domu dostaje gęsiej skórki na samą myśl o konieczności negocjacji z firmami budowlanymi na budowę poszczególnych elementów domu.Czy może zrobić wszystko jedna firma ? - oczywiście ,że tak. Pomyśleliście kiedyś o budowie domu w technologii szkieletowej ?Szukając nowych rozwiązań trafiliśmy do firmy Md Dom w Wodzisławiu śląskim .Właśnie ta firma zajmuje się budową domu od A do Z czyli od momentu projektu po jego wybudowanie .Domy kanadyjskie Śląsk - oto dlaczego warto zbudować dom z drewna - https://mddom.pl/2021/06/01/dom-szkiele ... #more-4785 .Domy w technologii szkieletowej to domy lekkie i suche ,można je wybudować w niespełna 4 miesiące.
Pieczyński

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Pieczyński »

Co prawda my budujemy dom murowany, ale też wszystkim zajmuje się jedna firma. Zdecydowaliśmy się na budowę systemem zleconym ponieważ ani ja ani żona nie mamy czasu zajmować się szukaniem fachowców, mamy generalnego wykonawcę i to ta firma wszystko załatwia. Nasz dom podobno nie jest skomplikowany w budowie, możecie sami spojrzeć, to Viking 5 https://www.mgprojekt.com.pl/viking-5. Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, pustka nad salonem, przestronne sypialnie... Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowego domu.
ODPOWIEDZ