kominek

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
gość

kominek

Post autor: gość »

Witajcie,
czy macie w Waszych domach kominki? Moim zdaniem taki kominek stwarza niepowtarzalny i wyjątkowy klimat i naprawdę warto w coś takiego zainwestować. Ostatnio widziałam bardzo fajne i nowoczesne systemy kominowe na stronie https://www.schiedel.pl. Podobno firma Schiedel udziela na nie aż 30 lat gwarancji. Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia z tą firmą i może podzielić się wrażeniami?
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: kominek

Post autor: tereniwa »

Ja postawiłam na polskie Defro Home https://www.defrohome.pl/ , które to wkłady kominkowe widziałem kilka razy na żywo i za każdym razem pozytywne wrażenie. Postawiłam u siebie na powietrzny model Portal ME. Nisko umieszczone palenisko, duże przeszklenie, a do tego elegancki i minimalny design.
Maryś

Re: kominek

Post autor: Maryś »

Kominek zawsze był moim marzeniem ... więc mam kominek bo lubię spełniać swoje marzenia.Tak na poważnie , kiedy podjęty został temat budowy nowego domu , zaraz pojawił się też temat kominka.Ustaliliśmy ,że kominek będzie stał w salonie.Dzięki trafnym poradom zawartym w poradniku - https://www.unico-kominki.com/porady-i- ... wy-wybrac/ udało nam się szybko wybrać właściwy wkład kominkowy.Nie mieliśmy tez problemów z obudowaniem kominka, bo tym już zajął się mój mąż.
ODPOWIEDZ