Jak zbudowac dom jednorodzinny

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Joaśka99

Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Joaśka99 »

Wraz z mężem chcemy od dawna mieć własny dom jednorodzinny. Zastanawiamy się nad zleceniem budowy firmie http://tani-dom.com/. Mój brat zlecił im budowanie domu i jest bardzo zadowolony. Jednak chciałabym poznać opinie jeszcze innych ludzi, którzy korzystali z ich usług...
Gośaczek

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Gośaczek »

Budując dom, warto także pamiętać o budowie szamba. My takie szambo posiadamy i jesteśmy z niego zadowoleni. Jednak na swoim przykladzie wiemy, że równie ważną kwestią są preparaty do szamba, takie jak naturalne bakterie. Na szczęście jest wiele ofert, takich jak https://sklepekozet.pl/pl/c/Bakterie-do-szamb/137 gdzie bez problemu można je kupić.
Maryś

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Maryś »

Budowę domu jak wiemy rozpoczynamy od zakupu działki budowlanej.Następnym , dość ważnym etapem jest wybór i zakup projektu budowlanego.Jest wiele miejsc, gdzie dostaniemy projekty budowlane, nie wszystkie jednak są dobre. Spokojnie mogę polecić (tak jak i nam polecono) renomowaną pracownię projektową Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/. Tam możesz oczekiwać dobrego projektu ale i rabatu w wysokości 20 %. Obecnie z okazji dnia dziecka właśnie trwa tam taka promocja... i trwac będzie do 14 czerwca br.
Śmerfetka29

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Śmerfetka29 »

Jeśli macie już zakupioną działkę - to pierwszy ważny etap macie już z głowy.Drugą ważną sprawą jest wybór projektu budowlanego. Później zaczyna się już właściwy etap budowy. Musicie wiedzieć ,że dach jest najważniejszą konstrukcją przyszłego domu więc to wystarczający powód by do wykonania dachu znaleźć i zatrudnić firmę z doświadczeniem. Bardzo duże doświadczenie ma firma Mg Dachy - https://mgdachy.pl/ .Dachami od A do Z zajmują się już około 20 lat a to zobowiązuje. Bardzo dobra i terminowa ekipa.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
księgowa

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: księgowa »

I to jest bardzo dobre pytanie. Ale na nie to zdecydowanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Bo jednak nie każdego stać na takie rozwiązania. A że ja bardzo często szukam jakiś informacji w internecie to udało mi się trafić na tanie domy z gotowych elementów Muszę powiedzieć, że jak dotąd nie spotkałam się z takim sposobem stawiania domów. Także na pewno nieco więcej na ten temat poczytam sobie.
Adelindanówak18

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Adelindanówak18 »

księgowa pisze: ↑21 cze 2021, 11:10 I to jest bardzo dobre pytanie. Ale na nie to zdecydowanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Bo jednak nie każdego stać na takie rozwiązania. A że ja bardzo często szukam jakiś informacji w internecie to udało mi się trafić na tanie domy z gotowych elementów Muszę powiedzieć, że jak dotąd nie spotkałam się z takim sposobem stawiania domów. Także na pewno nieco więcej na ten temat poczytam sobie.
Jak najbardziej - wszystko zależy od potrzeb i stylizacji, jakie chcemy w naszych domach. Tutaj możemy poznać wiele ciekawych inspiracji i propozycji dla domu.
Kułak

Re: Jak zbudowac dom jednorodzinny

Post autor: Kułak »

My w tym roku zaczęliśmy budowę naszego wymarzonego domu i na pytanie jak zbudować dom chciałabym odpowiedzieć - szybko. Niestety wiem, że na wszystko trzeba czasu, chociaż nie ukrywam, że już nie mogę się doczekać końca budowy. Wybraliśmy projekt o nazwie Hanka https://www.mgprojekt.com.pl/hanka. Zobaczcie jaki świetny rozkład pomieszczeń jest w tym domu. Wszystkie pomieszczenia prywatne są w jednym skrzydle, a prawie połowę powierzchni, bo aż 80 m2 stanowi salon, jadalnia i kuchnia. Mam nadzieję, że budowa pójdzie sprawnie i w przyszłym roku będziemy mogli wykańczać nasz dom.
ODPOWIEDZ