Gdzie po ekspres?

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Fabiana-91
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 2:34

Gdzie po ekspres?

Post autor: Fabiana-91 »

Cześć! Zamierzam zafundować sobie niedługo jakiś dobry ekspres do kawy i już teraz przeglądam różne oferty. Może ktoś z was poleci mi sprawdzony sklep internetowy z takimi urządzeniami? Byłabym wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Maryja1960
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 15:43

Re: Gdzie po ekspres?

Post autor: Maryja1960 »

Ja swoje cudeńko kupowałam na wszystkodokawy.pl. Obsługa pomogła mi zresztą wybrać odpowiedni sprzęt, dostałam też gwarancję producenta. Mają naprawdę dobre ceny i świetnej jakości ekspresy, nie ma się co zastanawiać ;)
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Gdzie po ekspres?

Post autor: kalinka »

kiedy już kupicie sobie jakiś fajny ekspres do kawy do Waszego domu, musicie mieć na uwadze, że może on kiedyś ulec awarii. W takiej sytuacji moim zdaniem najlepiej skontaktować się z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-eks ... elona-gora, która działa między innymi w Zielonej Górze. Kurier sam przyjedzie i odbierze od Was zepsuty sprzęt, więc wydaje mi się, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Gdzie po ekspres?

Post autor: Jula »

Teraz mamy sporo tych ekspresów do kawy na rynku. Jednak bezapelacyjnie najlepsze sa moim zdaniem te od saeco https://ekspresypolska.pl/11-ekspresy-do-kawy-saeco takie można zakupić w sklepie EkspresyPolska w dobrej cenie. Ja nie wyobrażam sobie poranka bez takiej aromatycznej kawy przygotowanej przez ekspres :) Jest to szybkie i wygodne.

bcpr6e
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Gdzie po ekspres?

Post autor: lokata »

a ja postawilam na porzadny expres do kawy kapsułki tez znalezlismy w dobrej cenie na sklepie nespresso :) Sprawdza sie super!
ODPOWIEDZ