Elewacja z piaskowca

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Pamela1961
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 17:38

Elewacja z piaskowca

Post autor: Pamela1961 »

Cześć. Co sądzicie o wykończeniu elewacji domu płytkami z naturalnego piaskowca? Zainteresowała mnie oferta zakładu kamieniarskiego Pawlik. Słyszeliście o nim? Polecacie?
Awatar użytkownika
sabrina63
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 7:53

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: sabrina63 »

Piaskowiec to bardzo wdzięczny kamień, który nie tylko świetnie wygląda w formie elewacji, ale i jako zabudowa kominka czy ozdoba wnętrza domu. Mnie szczególna podoba się dzikówka, czyli kamień rustykalny. Cena też zdecydowanie zachęca do zakupu.
koleś

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: koleś »

Jasne, że to będzie ładnie wyglądać, ale sami powiedzcie, jakie to będą koszty? No ogromne, dlatego ja się raczej zdecyduję na zwykłe malowanie elewacji Łódź . Można przecież ładnie to wszystko wykończyć i będzie to dobrze wyglądać. Bez żadnych problemów i bawienia się. Co mówicie?
aśka

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: aśka »

my zdecydowaliśmy się na elewacje z kamienia ale okazało się, że cena nas przerasta. W końcu udało się znaleźć spiek kwarcowy neolith, który kolorem bardzo przypomina wcześniej wybrany przezemnie granit. Co ciekawe ten spiek zrobiony jest z kamienia granitowego z jakimiś tam dodatkami i wytrzymałość ma podobno porównywalną.
jaś

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: jaś »

marazzi spiek kwarcowy to też całkiem dobre rozwiązanie oczywiście zależy jakiego koloru szukamy No i czy kamień ma być na zewnątrz czy wewnątrz. Tutaj trzeba by było sprawdzić jego właściwości ale oczywiście każdy sprzedawca w sklepie z kamieniem może nam podpowiedzieć
ODPOWIEDZ