Dekoracje na święta

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Dekoracje na święta

Post autor: kalinka »

Witajcie,
jakie królują u Was w domu dekoracje na święta Bożego Narodzenia? Ja na przykład do takich dekoracji bardzo lubię wykorzystywać laski cynamonu. Widziałam ostatnio, że można je niedrogo zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl. Tak więc jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
dek

Re: Dekoracje na święta

Post autor: dek »

Uwielbiam świąteczny czas, zawsze zaczynam przygotowania od zrobienia pierniczków, pierniczyłam już w zeszłym tygodniu i w tym poustawialiśmy razem dekoracje, ubraliśmy choinkę, zawiesiliśmy lampki, jest już świątecznie :). Dekoracje wybrałam takie uniwersalne, które zostaną mi również na przyszłoroczne święta. Kupiłam metalowe anioły, pełno różnych zawieszek na choinkę, w pięknych wzorach, no i wieńce. Wszystko to znalazłam w ofercie sklepu internetowego Projekt Decor: https://sklep.projektdecor.pl/kategoria ... -articles/ Sklep ten już dobrze znam, nieraz kupowałam tam różnego rodzaju dekoracje do domu, na jakości się nigdy nie zawiodłam, ceny mają przystępne.
ODPOWIEDZ