Automatyka do bram

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Teofil-88
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 16:33

Automatyka do bram

Post autor: Teofil-88 »

Jaka firma pomagała wam w dobraniu odpowiedniego napędu do bramy wjazdowej? Dowiedziałem się, że na Śląsku zajmuje się tym między innymi robart.slask.pl. Dajcie znać, czy korzystaliście z ich usług i jakie macie opinie.
Awatar użytkownika
Angelina1980
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:15

Re: Automatyka do bram

Post autor: Angelina1980 »

Cóż, mój mąż stwierdził, że przydałaby nam się nowa brama wraz z napędem i realizację tego zlecenia powierzył właśnie firmie Robart. Wykonali dla nas też ogrodzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie możemy tę firmę polecić innym zainteresowanym.
Rafko

Re: Automatyka do bram

Post autor: Rafko »

Moja firma od lat w wózki do bram zaopatruje się w firmie KAMAR, gdzie zamówienie na wózki do bram można złożyć w sklepie internetowym. Mają fajnie podzieloną ofertę produktów, więc łatwo odnaleźć się w ich ofercie wózków do bram. Ostatnio właśnie kupowałem u nich wózki do profili 50x50mm https://kamar-kola.pl/wozki-do-profili- ... anka-25mm/ i jestem bardzo zadowolony z ich jakości względem innych ofert znalezionych w pozostałych sklepach internetowych.
Dudziak

Re: Automatyka do bram

Post autor: Dudziak »

Hej! Zastanawiam się nad wyborem ogrodzenia dla mojej posesji i ostatnio natrafiłem na firmę Polbram. Na ich stronie internetowej, https://polbram.eu/, znajdziecie imponujący wybór ogrodzeń, które nie tylko są stylowe, ale również wykonane z wysoką jakością. Jeśli zależy Ci na trwałym ogrodzeniu, gorąco polecam zajrzeć do Polbram!
ODPOWIEDZ