Własna elektrownia domowa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
helga1987
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 1:58

Własna elektrownia domowa

Post autor: helga1987 »

Kto z was inwestował w zakup paneli fotowoltaicznych? Powiedzcie mi, opłaciło wam się to na dłuższą metę? W okolicy mam firmę Cieplik i wiem, że właśnie oni zajmują się takimi instalacjami. Pytanie, czy warto się temu przyjrzeć bliżej?
Awatar użytkownika
sulibor1982
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 23:18

Re: Własna elektrownia domowa

Post autor: sulibor1982 »

Jak dla mnie firma Cieplik to najlepsi specjaliści oferujący montaż paneli fotowoltaicznych w Łodzi. Tak profesjonalnego podejścia nie znajdziesz u nikogo. Oby więcej takich firm, które od początku budzą zaufanie.
Małgośśka

Re: Własna elektrownia domowa

Post autor: Małgośśka »

Cześć. Jeśli tylko masz na to fundusze albo możesz sobie pozwolić na kredyt, to koniecznie się zdecyduje. Początkowo założyłam panele jedynie na dachu naszego domu. Inwestycja okazała się bardzo opłacalna. Dlatego w późniejszym czasie zainteresowała mnie fotowoltaika dla firm https://el-sun.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-dla-firm. Pozwoliła nam na duże oszczędności.
żabcia

Re: Własna elektrownia domowa

Post autor: żabcia »

Moim zdaniem warto się zdecydować na montaż paneli fotowoltaicznych, bo taka instalacja ma nie tylko ogromny wpływ na ochronę naszego środowiska, ale również zmniejsza nam comiesięczne rachunki za prąd. Dlatego jak najbardziej jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Ważne tylko jest to, aby firma, która się tym zajmie była pewna i sprawdzona. Ja korzystałam z http://adsgreen.pl/, którą polecił mi mój dobry przyjaciel. Teraz już wiem, że to wyjątkowi fachowcy z ogromnym doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Własna elektrownia domowa

Post autor: wanda »

Nam bardzo dużo czasu zajęło wybranie odpowiedniej firmy do montażu fotowoltaiki. Chcieliśmy żeby wszystko było naprawdę porządnie zrobione, bez wpadek, problemow itd. Żeby nie trzeba się było niczym martwić. No i firma https://passive-instal.pl/ okazała się strzałem w 10
Łukasz

Re: Własna elektrownia domowa

Post autor: Łukasz »

Jeżeli zastanawiacie się nad inwestycją w instalację fotowoltaiczną lub pompę ciepła, to polecam Wam sprawdzić stronę https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/czestochowa/ , na której znajdziecie ofertę firmy Passive Instal. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ