Perfumy oryginalne a próbki

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bogumiła60

Perfumy oryginalne a próbki

Post autor: Bogumiła60 »

Hej wszystkim. Spotkałam się ostatnio ze stwierdzeniem, że próbki perfum miewają zupełnie inny zapach niż oryginalne perfumy. Mieliście kiedykolwiek podobną sytuację? Ja nigdy i wydaje mi się, że powodem jest fakt, że kupuję perfumy, próbki czy odlewki w sprawdzonej perfumerii online. Gdzie wy zaopatrujecie się w markowe zapachy?
wrońska

Re: Perfumy oryginalne a próbki

Post autor: wrońska »

Zarówno perfumy we flakonikach o standardowej pojemności jak i testery zamawiam z e-perfumerii Perfumy.pl . Są to produkty markowe. Zapach próbek absolutnie się nie różni od aromatu zamkniętego w opakowaniu 100 ml lub większym. Jeśli tak jak ja będziecie robili zakupy w sprawdzonych sklepach, powinniście być zadowoleni, tak z wyboru jak i trwałości perfum.
Awatar użytkownika
kasiunia

Re: Perfumy oryginalne a próbki

Post autor: kasiunia »

Próbki perfum to także mogą być oryginalne perfumy, trzeba wiedzieć gdzie je kupować . Proponuję wam stronkę alepachniesz.pl , tam oryginalne perfumy przelewane są do specjalnych atomizerów , które zapewniają szczelność i perfumy się nie ulatniają. Dzięki temu ,że są to mniejsze pojemności można spokojnie spróbować kilku zapachów a nasza kieszeń na tym nie ucierpi.
ODPOWIEDZ