Oryginalny prezent

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marcela1961
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 4:23

Oryginalny prezent

Post autor: Marcela1961 »

Cześć. Lubicie wręczać oryginalne prezenty swoim bliskim? Mnie sprawia to ogromną przyjemność. Ostatnio sprezentowałam przyjaciółce zestaw do herbaty matcha, z którego była naprawdę zadowolona. Macie na koncie podobne podarunki? :)
tęcza

Re: Oryginalny prezent

Post autor: tęcza »

staram się zawsze dobrze wybadać co by daną osobę ucieszyło, siostra miała urodziny i chciała dostać nową suszarkę, poszukałam i trafilam na model Babyliss hydro fusion, ze specjalną technologią jonowo-plazmową, która wygładza włosy, zmniejsza ich puszenie się

obudowa uniwersalna aluminiowa
meśka

Re: Oryginalny prezent

Post autor: meśka »

tęcza pisze: ↑29 lip 2021, 3:37 staram się zawsze dobrze wybadać co by daną osobę ucieszyło, siostra miała urodziny i chciała dostać nową suszarkę, poszukałam i trafilam na model Babyliss hydro fusion, ze specjalną technologią jonowo-plazmową, która wygładza włosy, zmniejsza ich puszenie się
nie słyszałam o tej technologii ale brzmi bardzo ciekawie, mam włosy które po suszeniu zawsze zamieniają się w sianko może to urządzonko od Babyliss zmniejszyło by ten problem i włosy by tak ni ewyglądały
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Oryginalny prezent

Post autor: monry »

Faktycznie sam zakup oryginalnego prezentu często może stanowić nie lada problem, ale moim zdaniem zawsze jest jakieś wyjście z takiej sytuacji. Na pewno zachęcam każdego aby zapoznał się z fajnym wpisem https://zamowprezent.pl/jaki-prezent-na-dzien-matki gdzie ciekawie opisano to jaki prezent na dzień matki warto kupić.

jak położyć marmolit
wojtyna

Re: Oryginalny prezent

Post autor: wojtyna »

Jak obchodzicie własne urodziny? Robicie jakieś dekoracje? Zainspirowana https://www.kobiecybialystok.pl/jak-obc ... -urodziny/ postanowiłam zorganizować urodziny w domu tak bardziej profesjonalnie. Nakupiłam balonów, jakichś gadżetów imprezowych i zabrałam się do roboty. Jednak przygotowanie samemu imprezy, to chyba nie dla mnie. Lepiej mi iść na gotowe.
ODPOWIEDZ